Str. Luncii, nr1, Turda, jud. Cluj, 401071

+40755065515 +40786173825

Acoperitor metale

Responsabilitati:
- Incarca dispozitivul de incarcare cu o cantitate de piese definite in foaia de operatiuni standard, pentru
tipul de referinta procesata;
- Fixeaza containerul-tambur pentru pozitia incarcare;
- Realizarea operatiunilor specifice la instalatia cu dispozitiv si tambur, de incarcare si descarcare a
pieselor, concomitent cu urmarirea parametrilor specifici bailor (temperaturi, curenti)
- Verifica parametrii de functionare a instalatiilor;
- Este responsabil de notarea in formularele specifice pentru toate operatiile executate; Raspunde de
buna stare a echipamentului din dotare;

Cerinte:
- Studii medii
- Experienta intr-un departament tehnic constituie avantaj;
- Experienta in automatizari constituie un avantaj;
- Indemanare si atentie la detalii;
- Responsabilitate, seriozitate, punctualitate;
- Disponibil de a lucra in 3 schimburi

Beneficii:
- transport gratuit;
- tichete de masa;
- salariu motivant;
- bonus anual;
- sansa de a lucra cu echipa serioasa si intr-o companie profesionista.
- posibilitate rapida de promovare.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne trimita CV-ul la adresa de mail: info@electrolyticcoating.com , sau sa
depuna un CV la adresa companiei noastre din Turda, str. Luncii, nr. 1,jud. Cluj (Hala Rosie).

Comments are closed.